Razem=Łatwiej

Dzień Kobiet 2016 r.

 8 marca odbyła się IV Biesiada zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem = Łatwiej i Szkołę Podstawową w Zgoniu z okazji Dnia Kobiet.   

Bardzo cieszy nas, iż z roku na rok coraz więcej Pań bierze udział w naszym wspólnym świętowaniu - tym razem było nas prawie 140. Do wspólnego biesiadowania zaprosiliśmy także naszych sponsorów oraz przedstawicieli instytucji które z nami współpracują. Po raz drugi nasza biesiada odbyła się na nowej sali gimnastycznej w Szkole w Zgoniu, jak widać na zdjęciach zabawa była udana.
Gości powitał i złożył życzenia Pan Sebastian Jeziorski członek zarządu Stowarzyszenia Razem = Łatwiej oraz Pan Piotr Oleś  sołtys Zgonia, po czym głos zabrała Prezes Stowarzyszenia Razem = Łatwiej Alina Mzyk i Dyrektor Szkoły w Orzeszu ? Zgoniu Jolanta Trybus.
 W tym roku bawił nas DJ BO ? Dariusz Rzeszut razem z Panem Andrzejem Janasikiem.
O godzinie 19,00 wystąpiła grupa wokalno ? teatralna  ?Tęcza? działająca przy stowarzyszeniu oraz jako schola przy Parafii w Zgoniu którą prowadzi Joanna Bortlik. Każde nasze spotkanie przygotowują wolontariusze.
Tegoroczna impreza okazała się wyjątkowo udana, jak zwykle prowadzona w formie biesiady śląskiej a zaproponowana forma zabawy bardzo się podobała uczestniczkom imprezy.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznego spotkania. Nie sposób wymienić tu wszystkich - dziękujemy ekipie kuchni, która przygotowała poczęstunek, panom którzy przygotowali salę na imprezę. Warto dodać że, po zakończeniu imprezy późnym wieczorem czekała nas praca po raz drugi, tak by rano dzieci mogły korzystać z sali na zajęciach wychowania fizycznego a kuchnia szkolna mogła normalnie funkcjonować.
Zadowoleni Goście opuszczali salę gdy zespół zakończył zabawę i już zapowiedzieli udział w przyszłorocznej imprezie.

Dziękujemy za udział we wspólnej zabawie i zapraszamy za rok 8 marca 2017r.

GALERIA ZDJĘĆ